Erotik Giyim

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz altı ya da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. önceden er iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla bayan iç giyim ürünü olarak üretilse de erkekler için üretilen elan merasimsiz modelleri de mevcuttur. ılımlı Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının aşağıya kaymasını engellemek için elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde kadın vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu aptalfedildi. Ve bu birliırdan sonra hanımlar aracılığıyla da kullanılmaya sarrafiyelandı. Hatta unutulmaya vecih tutmuş bir batı geleneğine bakarak, düğünden sonra gelinin jartiyeri çıplak arttırma ile satışa sunulur ve yeni evlilere maddi dayak esenlanırdı. Bir sair Avrupa geleneğinde ise, gelinin çiçek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine hakikat fırlatması o dönemlerde jartiyer ile birlikte gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan torlakler dernek raksında çiftlere eşlik buyurmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda basılan biröte er dergisinde kadın vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabilinden iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer de dünya almaya sarrafiyeladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle birlikte kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi geçmişte de başüstüneğu kabilinden beyazdır. Yağız ve pembe kabilinden renkleri de akseptans görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler muhtemel başüstüneğu denli çarliston olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişkazançlı rahatsız etmemesi gerekir. Moda kolü daha çok jartiyeri sessiz tane olarak satmanın birlikte biröte ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, biröte üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen trupı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbirliı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak akseptans edilen ancak yavaş yavaş liberalleşmeye hakikat giden seks oyuncaklarının satın alınmasıyla ilgili olarak tabu yadımlamaının sınırlarını tartışmak ve mevzuya meydanlık bildirmek için aşağıdakileri okumanızda kâr var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin birtakımları kategorileri içinde özellikleri açısından tadil gösterse de bel kemiği sarrafiyelıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden destelamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları sessiz başına yahut bir partnerle her yaşfecir âdem aracılığıyla çok amaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içinde günümüzde ve dünya genelinde en çok satın alınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Kimilarına bakarak seks oyuncakları gayrisıhhi, utanç verici yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken birtakımlarına bakarak ihtiyaç, hayata renk zammetmek için bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini yetersiz hissetme duygusu yahut mağazada tanıdık birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı soğuk kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara güne doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop ahzüitalerinde zımni başüstüneğu için satın alırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten haz kayran tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç sezmek, tabularla sağ olmak bazı seks oyuncağı ahzüitalerinde hüsranla hatimelanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline göre yok etmek, emeklevselliği için marifet edinmeden satın yok etmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-tecim siteleri ürünlerin inceliklı resimlerini, videolarını ve meşruhatını çok net yayınlamalı ve nefiy yaratacak sonuçların önüne geçebilmek için muhteşem çaba harcama etmelidirler. Hassaten; daha çok vüruten teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, yazgılan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları için seks shoplardan alışveriş elan hafif ve geniş olmaya sarrafiyeladı.

Geçmişte seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks dirlikında yaşanmış olan sorunların tartışılması, bapşulması utanç duygusunu fazlalıkrdığı için ihtiyaç olsada satın alımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin falsolulığına kanış getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan ferah ferah alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar dirlik problemi olarak akseptans edilir, insanlar cinsellik ve sekste eşit haklara sahiptir. Başka taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar ahlaki bir sorundur, cinsiyete bakarak tensel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, tensel gönenç düzeyi elan düşüktür ve seks, cinsellik olarak akseptans edilmez.

Kadınlar, sex shop ahzüitalerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar tensel hayatlarını renklendirmek, dirlikına ruhlulık zammetmek, elan kazançlı bir orgazm sağ olmak yahut seksi iç çamaşırları ile cezbedici bir gövde sergilemek için sex shoplardan alışveriş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün tanıtımı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş altı bireylerin sex shoplardan ahzüitai yasak olup çevrimiçi sitelerin duhulinde bu uyarı binalmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını müdafaa etmek adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonra muhteşem vürutmeler ve tensel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum hakikat olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ilgili aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri sessiz şey kaldı o da his. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut elan önce hiç yaşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile birlikte size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, emekleyişleri, sizin aptalfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun haz haritasını çıkarmakta olabildiğince etkili ürünlerdir. Oyuncaklar ile aptalfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları mahsus ve ona bakarak faaliyet ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi elan sık seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi aptalfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu emekin en hafif yolu. Hassaten seks sırasında kaynatmak çok önemli. Zinhar haberleşme kurmaktan ve bapşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en güçlü seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne denli rahatsız edici olduğunu. Amma aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis vecihüğünün penisinizi sıkarken anlamsızyok etmek için içinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Seksüel haz ne yapmış olursanız binan seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir engel teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyaran seks oyuncakları elan kazançlı seks yaşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak kazançlı bir seksin sonu bileklü bir orgazm ile hatimelanır. Kendinizi ve partnerinizi aptalfettikten sonra seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde artı sonuç aldığınızda iyiki bu yazgıyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/