Evinizde Sıcaklık ve Ferahlık İçin Halılarımız

e-halıcım ile dünyanın en tatlıca halılarına malik olabileceğinizi biliyor musunuz? Halıların yazgıımızdaki yeri ve önemi asla vazgeçilmez. Özellikle Anadolu’da canlı insanlar midein evin ortamında halı olmazsa olmazlar arasındadır. Halıcım bünyesinde mevcut Gümüşsuyu halı kabil önemli markalar ile bile katkı binalıyor. Lakin halıcım bünyesinde yalnızca bu kadarla sınırlı bileğil bayağıda görmüş olduğunuz tüm halı markalarını da çitndırıyor.

Pierre Cardin halı, Pierre Cardin halılar, Cihan modasının ünlü adı Pierre Cardin aracılığıyla mutasavvertır ve moda halıda yazgı bulmuşdolaşma. Pierre Cardin halılar, en moda renklerin en moda desenlerle ve Pierre Cardin markasıyla buluşması halıda fazlaü yaratmaktadır. Pierre Cardin halılar, yağız, beyaz zehir, pembe, krem, lacivert ve yeşil tonlarla mekanlarda farklı bir atmosfer yaratmaktadır. Halıların katıksız yalıtım esenladığı ve aleve karşı mukavemetli olduğu biliniyor.

Royal Halı, Türkiye genelinde 48’i showroom geçmek üzere 500’e benzeyen satış noktasında iş veren bir markadır.Royal Halı İplik Dokumacılık Möble ün. ve Tic. A.Ş Royal Halı, Pierre Cardin Halı, Atlas Halı ve Studio markalarıyla Türkiye genelinde 48’i showroom geçmek üzere 500’e benzeyen satış noktasında iş vermektedir. Royal halı 160×230, 200×290 ölçülerine malik üretimler yapar.

Atlas Halı, 54 sene önce kurulmuş bir halı markasıdır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca renk ve desen kombinasyonlarına malik halı serileri ile ensesi kalın ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca renk ve desen kombinasyonlarına malik halı serileri ile ensesi kalın ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı da çocuk odaları midein geniş bir ürün yelpazesi bulundurmaktadır.

Halının bir evde ne denli ihtiyaç olduğunu, özellikle kaliteli halıları tercih etmemiz icap ettiğini biliyoruz. Lakin neredeyse tüm halı markaları çok kaliteli bir hale geldi. Mutabık fiyatlarıyla, kaliteli dokularıyla ve işçilikleriyle imdi her halı çığır açar vaziyete geldi. Fakat e-halıcım markasından satın alacağınız halıların tamamı çok daha kaliteli olacaktır. Türkiye’nin en kaliteli halılarının olduğu en önemli mekanlardan bir tanesi olan halıcım, üretim ve satış merkezini bile geliştirmeyi amaçlıyor.