Formakustik.com.tr: Alçı

Tavan profili, kırmızıüminyum kadar metallerden imal edilen profillerdir. Kullanım açısından oldukça ayrıcalıklı seçenekler elde edilmesini sağlayıcı tavan profillerinin U ve C tamamlanmak üzere farklı seçenekleri vardır. Değişiklığın nöbetlevsellik itibarıyla önemli bulunduğunu bileğerlendirerek harekete gitmek oldukça önemlidir. Bu nedenle bile tavan profili satın alarak beklentilerinize en kazançlı şekilde cevap verebilirsiniz.

Tavan Profili Üretimi ile Alakalı Bilmeniz Müstelzim Detaylar
Tuzaküminyum profillerin özellikleri ve kaliteleri önemli anlamda tatmin edici olsa da bazı fen detayları bile bile eylem kılmak gerekmektedir. İşte tavan profilleri ile alakalı olarak kesinlikle bilmeniz gerekenler.

Üretim sözınlığı 0,30 mm ile 0,60 mm ortada bileğnöbetkenlik göstermektedir. Bu nedenle bile üretimde hangi sözınlık tercih ediliyorsa ona tatminkâr bir seçim onarmak sağlıklı olacaktır. Üretim uzunluğuna bakıldığında ölçün destan 3000 mm’dir. Fakat projeye ilişkilı olarak 2000 mm ile 4000 mm kadar seçenekler bile tercih etmeniz mümkündür.

Siz bile projeye ve ihtiyaçlarınıza için bir seçim yaparak kaliteye varmak gerek misiniz? O halde birinci sınıf tavan profili ürünlerimizden yarar elde etmek yerine tercihinizi yapmalkaloriız. Kaliteli, kullanışlı ve dayanıklı çözümler yakalamanızı sağlayacak olan tavan profili alternatifleri derunin hoppadak harekete geçerek kaliteyi yakalayın!

alçı
tavan c
duvar c