hostingadresi.com: Tema

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde bir bir anonsör üzerinde, sunucunun izole bant kocaliği ve fiziksel gücüne için zait skorda hosting barındırılabilir, hanek gelimi yaklaşık bir beyit elektronik beyinından oluşturulacak bir anonsör 100 sayı linux hosting barındırılabilirken markalı ve anonsör olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin standart ve yüce yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den zait hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Sunucu Bulundurma
Bu hizmette hizmeti anonsör izole bant kocaliği evet da gidiş geliş, eğer varsa elektrik ücreti eğer istek ediliyorsa kurulum ücreti olarak gerçekleştirme edersiniz, kurulacak nominalm ve lisansların da ücretleri anlaşcevher demetlı olarak sizin önlamanız gereken ücretlerdir, bunun dışında fiziksel olarak sunucuyu çallıkışır durumda veri centera doğrulama etmek durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Kolektif sunucularda da bu özen sunulabilir, başından aldığınız hosting paketi bayi paketi evet da reseller adı altında bulunmakta ve mafevkda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada bir nüans size ilişkin bir limit dahilinde bir den zait hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize açabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Sunucu
Bu hizmette istek ettiğiniz anonsör anlaşmanıza demetlı olarak sizin adınıza gerçekleştirme edilir, temelı firmalar bu hizmetin anlaşmasını bağıt bitiminde sunucunun size ilişkin olacağı tahüdünü verebilirler, düzgülü şartlarda fiziksel makinanın yaklaşık maliyetini ve buna demetlı olarak izole bant kocaliği ve elektrik ücretini başkaca ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Tahminî Kiralık Sunucu
Bu hizmette istek ettiğiniz anonsör anlaşmanıza demetlı olarak sizin adınıza fiziksel bir anonsör üzerinden literatür paylaşımı yöntemi ile sağlamlanmaktadır. Burada kullanacağınız literatür CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziksel anonsör üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema