Kurma.Website

İnsanların yaşadıkları özel andaçlarını, mütehassıslık alanlarıyla katlarına çısoy yeteneklerini paylaşmalarını, ihtiyaç olduğunu düşündükleri bir alanda yahut aracısız olarak şahsi isteklerini tatmin buyurmak bâtınin kullandıkları web sitelere blog denilmektedir. Bu iş karşı henüz detaylı bir şekilde fen başlamak içiş blog nedir adlı makalemı okuyabilirsiniz.

# Başlangıçlamadan önce dönem kaybetmemeniz yerine blog açmadan önce adlı makalemı okumanızı öneririm. “Sitemin adı ne olmalı henüz onu üstelik bilmiyorum” diyenler bâtınin de blog ad önerileri yahut domain önerileri makalem tam size bakarak.

Hasetmüzde blog konuları; kişilerin mütehassıslık alanları, inceleme yetenekleri gibi belirli bir ammaçta makalelabileceği gibi; her sektörden yahut her fikirden azıcık toparlayarak da website peyda etmek mümkündür.

Yani bir güneş uygulayım bilimi konusunda fen sunulurken; sair güneş, siyasetle ait paylaşımları blog yürekğinize şayeste bir şekilde yapabilirsiniz. Bir güneş gitar çahiz konusunda video ve fotoğrafğraflı yayınlar yaparken; bir sonraki güneş temizıllı telefon incelemesi yapabilirsiniz. Veya blogunuzu açarak ürünler satabilirsiniz.

Blog Oluşturma Ne Kadar Dakikaımı Hileır?
Website beğenmek 2022 tarihinden itibaren çıktı çok kolaylaştı. Sadece 25 dakikada sıfır fen ile sizinde blogacmak.com gibi bir siteniz kabil. Bu konuda henüz detaylı bir şekilde fen başlamak bâtınin nasıl blog açılır makalemı okumanızı öneririm.

blog beğenmek dönem almaz
Döneminızı matlup hiçbir şey domain adınızı ve dizaynınızı seçmek olacaktır. şayet kafanızda doğrusu bir domain (meydan adı) var ise o dönem önemli anlamda işleminiz hızlandı diyebilirim.

Bir web sitesi açmaktan öte blogun bâtınine okuyucunun sevdiği makaleları yaymak, bu makalelara özgün video ve resimler salmak henüz uzun dönem alacaktır. Gerçi sadece 10-15 dakikada makale makalep yayınlayanlar da var. Yani bu süreyi ayarlamakta size kalmış esasen.

Ne Kadara Emtia Evet?
Bu işleme serlamadan önce eminim aklınızdaki sorulardan biri “Bir web sitesi beğenmek bâtınin çok dünyalık harcayacak mıyım?” dır.

blog beğenmek kaç dünyalık
Cevap “Hayırlı” Web sitesi beğenmek bâtınin mutlaka öyle mualla miktarlarda dünyalık harcamanıza icap namevcut. Siteyi kendiniz açacağınız bâtınin dizayn ve kurulum maliyetlerini ödemiyorsunuz. Normalde piyasada 700-800 TL den kötüya yapılmayan bu hizmetin esasen maliyeti 1 senelik $20-25.

Sadece domain ve hosting bâtınin bir ücret ödeyeceksiniz. O da toplamda $22 gibi bir rakam tutacak. Yani maaş sadece $1-2 ödeyerek sitenizi açmış olacaksınız. Bunun bâtınin Hostinger‘in kampanyasından faydalanacağız. Bize senelik 20-25 Dolar gibi bir rakama doğacak. Elbette mı? Burdan devam…

Blog Aç Amma Illet?
Haddizatında bunun bir çok nedeni kabil, fakat en popülerleri:

Evden dünyalık kesp bâtınin şehir beğenmek : Türkiye’de bir çok blogger internet üzerinden blog yazarak dünyalık kesbetmek bâtınin web sitelerini kullanıyor. Sadece part-time bir iş olarak değil, bazenları bu olayı tam zamanlı bir iş olarak görüyorlar. Özellikle internetten dünyalık kesp konusunda en kazançlı yöntemlerden biri şehir rekzetmek ve şehir açmaktır.
1 yol öğren 1000 yol yap : Bir defa blog nasıl açılır öğrendikten sonrasında arkadaşınıza, dostunuza, mahelledeki rastgele bir iş yeri sahibine bloglar (siteler) açıp, bu işlemi kendiniz bâtınin bir dünyalık kesp yolu haline getirebilirsiniz.
Kendini deyiş buyurmak bâtınin : Sadece blog yaymak, kendi duygularını serkaları ile paylaşmak bâtınin blog açanlarda var. Hatta bu eşhas gâh öyle popüler oluyorlar ki on binlerce erkek aracılığıyla siteleri izlem ediliyor.
Varolan işleminizi geliştirmek bâtınin : Blogları şahsi ve kurumsal olarak ikiye ayırabiliriz. Kurumsal sitelerde firmalar çok azca maliyetle detaylı bir şekilde yazdıkları bâtınerikler ile çok henüz fazla kesime ulaşırlar.
Blogger tutulmak bâtınin. “Blogger” doğrusu blog sahibi kimesne kelimesi son günlerde toplumsal iletişim araçları vasıtalığı ile yayıldığından çok popüler bir fehva oldu. Bu eşhas gâh hayatlarını gâh ürün incelemelerini sayfalarında yayınlıyor ve acayip nüshada bir hayran kitlesine ehil olabiliyorlar. Bir çok bloggerın bu işlemlerden mualla reklam gelirleri elde ettikleri ortada.
Bunlar ehliyetli gelmediyse şehir rekzetmek bâtınin 10 illet makalema da bir denetlemen derim.

website kurma