ucbasaktarim.com: Geniş Ağızlı Gübre Serpme Makinası

Üçbaşak Ekincilik, ekincilik makineleri bölümünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Derç Tırmıkları, Traktör Art Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Olta Katışık Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri için ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine amelî olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. şık aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli besin üretimi, giyecek ve barınma dünyaını sağlayamaz. Yüzlerce yıl önce tüm insanoğlu ilkel ekincilik hayata geçirmeye başladı ancak hasetmüzde toplumun yalnızca çok bayağı bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını muhaliflayacak tarımsal üretimle meslekmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna imkan tanılamamaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit talep ve ekincilik bölümünün anbean çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niçin olmuştur. Teknoloji ile alay malay vüruten ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, kendiliğinden ve yardımcı ekincilik makineleri kabil ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak sabah akşamlığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana göre farklılıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Ayrıca yalnızca ekincilik bölümü bileğil, ülkenin ihracat hacmi bile anbean artmaktadır.

Üçbaşak Ekincilik , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kalifiye iş gücü ve faik üretim kapasitesi eşliğinde otokton üretim gücüyle müşterilerine en yerinde hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çkızılışanı ile hareketli ve sarplü anatomi deposuna ehil olan Üçbaşak Ekincilik, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen otomobil üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katma şayan sağlayıcı Üçbaşak Ekincilik; kesif Ar-Ge çkızılışmalarının ışığında, müterakki teknolojiyle standartlarını kalıcı yükseltmektedir. Kesiksiz ilerleme ve sıfır sakatlık üretim sistemi, Üçbaşak Ekincilik ürünlerinin hem memleket ortamında hem bile memleket haricinde güvenilerek kullanılmasının başlıca nedenidir. Üçbaşak Ekincilik, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu tüm sektörlerde soyıtlamıştır.

Üçbaşak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin amelî ve muvazeneli bir şekilde tevziını sağlar.
Gübreyi yeterli ve sahih bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile boşuna kemre kullanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve bereketli bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları sebebiyle tarla üzerinde henüz azca efor tüketme ederek çok henüz sağlıklı iş yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın boşuna olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası sebebiyle çok henüz sağlıklı lakırtıır ve toprağınızdan henüz çokça kâr ve sebzevat elde etmenize yardımcı evet.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması için kullanılan miktarların sağlıklı bir şekilde ayarlanması sağlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz bereketli bir şekilde yetişmesini sağlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en balaban gereksinimlerı olan azık maddelerini sağlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı sağlarken hem bile bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını sağlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayıcı gübrelerin kullanmaı konusunda çok önemli ve uyanıklık edilmesi gereken bir unsur bulunmaktadır.
Bu unsur gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz bereketli sonuçlar elde edebilirsiniz.

Üçbaşak Ekincilik olarak bir diğer ürünümüz olan Traktör Art Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine haiz olmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi zemin seviyesinden haiz olmak ve bekleyen bir damperli kamyona ya da boş bir trap kazısına sarkıtmak için geniş olarak kullanılır. Art yükleyici ile alay malay bir malzemeyi yere itmeden haiz olmak mümkündür. Art yükleyiciler umumiyetle istiflenmiş olan bir malzemeyi zemin seviyesinden haiz olmak için kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut trap kazısı kabil alanlara sarkıtmak için tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli peş yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabil sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıfamilyalabilir bir ilişkilantı parçbeyı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası bileğaksiyontirilebilir ve biraşırı ataşmanla da ferahletilebilir. Esas üstelikşenler umumiyetle hidrolik üstelikşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çkızılıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da davranış ettirilir. Teleskopik hamallara göre nispetle düşüt maliyetleri ve çok uygunlükleri bile peş yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör peş yükleyiciler için tercih edilebilecek biraşırı üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın çekicilik gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem paha hem bile kalite olarak kazanım sağlayabilir.
Üreticilerden satın bazen üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri bölümünün önde mevrut üreticilerinden Üçbaşak Ekincilik’ın peş yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ot Derç Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri olta bitkilerinin tahsil ve balyalama aksiyonlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu mimarilması aksiyonlemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçbaşak Ekincilik olarak Ot Derç Tırmıkları da ekincilik makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Derç Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Askılı Ot Derç Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Derç Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Derç Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Derç Tırmığı olarak 6 asıl gruba ayrılır.

Olta muhtelit makinası, besi hayvancılığı yahut süt hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme kız esnasında iş yüklükünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi esnasında uyanıklık etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine uyanıklık edilmediği saat hayvanın sütü ve etinden verim kızılınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk hamle olarak besleme kız esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıpeçe vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken tüm besinleri birlik seferde alabilir ve henüz yerinde beslenebilir. Olta karmanın mimarilması hayvanın tüketmesi gereken tüm besinleri bir araya getirerek henüz yerinde beslenmesine böylelikle henüz çokça verim almanızı sağlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile alay malay Olta Katışık Makinaları da Üçbaşak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçbaşak Ekincilik olarak otlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile evetğu kabil en üst seviye kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (Standart) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi mimarisı kibar ve bereketli bir tarımsal üretim için balaban avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ekincilikı için önemli bir köprü aksiyonlevi görmektedir.
Zirai üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz yerinde durumlara gelmesi için tarımsal ihracat noktasında Üçbaşak Ekincilik olarak tüm çkızılışanlamış olurımızın yardımsıyla alay malay
Üçbaşak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ve de devamı için: https://ucbasaktarim.com/