valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde yan almasının en önemli nedenlerinden biri nakit ile (UC yöntemiyle) katakulli zarfında allıkışdataş yapılabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle katakulli karınersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle allıkışdataş muktedir olmak karınin oyuna online yöntemlerle nakit yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile allıkışdataş muktedir olmak o kadar palas bileğildir. Çünkü bu maslahatlemler dolar kuru üzerinden iş yapıldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok mualla oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek karınin ya da oyunda elan bir küme silah gücü kadar hilelere sarrafiyevurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin karınine zararlı yazılı sınavmlar yükleye bileceklerini göz ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makaslamakmızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri karınin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler karınin oyunu elan esen oynamanızı katkısızlayacak fakat yasak olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kadar hilelere yan mevdutir. Antrparantez bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kadar hilelere bile yan mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en cafcaflı olan ve hesabınızın banlanmasına niçin olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi karınerindeki hayalî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu hayalî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular katakulli içerisinde yan saha kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine sarrafiyevurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazandığınızda almış olduğunız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Düzen zarfında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da diğer oyunculardan üstün bir hale gelmenizi katkısızlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü bileğmaslahattirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde yan saha UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas tarafından oluşturulduğu karınin karınine zararlı yazılı sınavmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi dokunca verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok nazarıitibar gkalıntı ve diğer oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, haddizatında katakulli yapımcıları tarafından turnuvalar esnasında eksiksiz oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere teşhir etmek karınin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü eşhas tarafından bu tertibat hacklenerek kötü amaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya sarrafiyelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak karınin geceli gündüzlü yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çallıkışmasını engellemeye çallıkışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi karınin her vakit bir reçete bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında yan saha duvarların arkasını müşahede özelliğine sahip olurlar. Eğer rakip bir örekın arkasında veya oyunda yan saha dağ ve tepelerin arkasındaysa bu dolap sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz karşısında sizi bileklü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine gereğince kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot yekta sözcük kadar görünse bile haddizatında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, erek bağışlamak veya bir nesneyi nişan bağışlamak fehvaına gelirken Bot kelimesi, bir maslahatin otomatik olarak yapılması fehvaına hasılat. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan ahiz fehvaına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al